Paylaş

Milyonlarca insanın büyük bir merakla beklediği Game of Thrones’un final sezonu için artık kısa bir süre kaldı. Bekleyiş sürerken yapımcı kanal HBO, her geçen gün yeni bilgiler paylaşmaya devam ediyor. Şimdi de sezonun ilk iki bölümünün süresi ortaya çıktı.

HBO’nun resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan bilgilere göre sekizinci sezonun ilk bölümü 54 dakika uzunluğunda olacak. İkinci bölümün ise 58 dakika uzunluğunda olacağı belirtilmiş.

Game of Thrones hayranları ise bildiğiniz gibi final sezonunda bölüm sürelerinin normalden daha uzun olmasını bekliyordu. Bu anlamda açıklanan bölüm süreleri biraz hayal kırıklığı yaratmış olabilir. Ancak yine de sezonun geri kalan dört bölümünde bu durumun değişmesi bekleniyor. Geçtiğimiz ay Fransız bir televizyon kanalından sızdırılan bilgilerde ilk iki bölümün 60 dk, sonraki dört bölümün ise 80 dk uzunluğunda olacağı belirtilmişti. Sızıntıların bugün verilen resmi bilgilerle uyuştuğunu görüyoruz.

Game of Thrones’un altı bölümden oluşan final sezonu 14 Nisan‘da başlayacak. Merakla beklenen final sezonunun izlenme rekorları kırması bekleniyor. Bakalım Game of Thrones son sezonuyla hayranlarını tatmin etmeyi başarabilecek mi.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here