Game of Thrones’un final sezonu izleyici rekoru kırdı!

8 sezondur tutkuyla beklediğimiz Game of Thrones dizisi 8. Sezon finali birinci bölümüyle ekranlara geldi. Dizi ilk bölümüyle ABD’de izleyici rekorları kırdı. Prömiyer bölümünün HBO tarihinin en çok izlenen dizi bölümü olduğu belirtildi. Dizi 17,4 milyon Amerikalı tarafından izlendi.

Game of Thrones 8. Sezon ne zaman başladı?

Game of Thrones 15 Nisan Türkiye saatiyle sabaha karşı 4‘te HBO kanalında ekrana geldi. HBO’nun yaptığı açıklamaya göre Game of Thrones 7. Sezonunda 16,9 milyonluk bir izlenmeye ulaşmıştı. Bu rakam bu sezon 17,4 milyon ile kırılmış oldu. HBO yayınlarını HBO GO ve HBO NOW uygulamalarında yayınlıyor.

Game of Thrones Sosyal Medyayı da Salladı!

8. sezonuna giren Game of Thrones’un final sezonu birinci bölümünün yayınlandığı gece Twitter’da en çok konuşulan konuydu. Game of Thrones Twitter’da dünya çapında 10 trend arasına girmeyi başardı.

Jon Snow en fazla sevilen oyuncu!

Game of Thrones’un yayınlandığı akşam Twitter’da en çok konuşulan oyuncu Jon Snow oldu. Jon Snow bu bölümde geçmişi ve ailesiyle ilgili sırları öğrenmişti. Üstelik sevgilisi olan Daenerys Targaryen’in gerçekte halası olduğunu öğrenmesi çok kötü bir durumdu.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir