Gerçek Hayatta Battle Royal Yarışması Düzenlenecek

Açlık oyunları filminin gerçekleşmek üzere olduğunu sizlere söyleyebiliriz. İsmini gizleyen bir milyoner, satın aldığı bir adada gerçek bir battle royal oyunu düzenlemeyi planlıyor.

Battle royal çılgınlığı ilk olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite ile PC’de yayılmaya başladı. Ardından PUBG Mobile ve Fortnite Mobile yayınlanarak tüm mobil oyun dünyasını etkisi altına almış durumda.

Not: Resim bir Airsoft takımına aittir.

Süper zenginlerin Amazon’u olarak tanımlayabileceğimiz HushHush.com tarafından yapılan açıklamaya göre ismini açıklamak istemeyen bir milyoner, PUBG ve Fortnite ile zirveye ulaşan battle royal çılgınlığını gerçek hayata uyarlamak istiyor.

Açlık oyunları serisinde karşımıza çıkan distopyanın gerçekleşmek üzere olduğunu söyleyebilriz. İsmini gizli tutan milyonerin düzenlemek istediği yarışmada airsoft silahları kullanılarak cephanelere duyarlı zırhların kullanılacak. Oyun boyunca kan dökülmese de mücadele tam anlamıyla yaşanacak.

Yapılan açıklamaya göre söz konusu oyunun bu kış düzenlenmesi planlanıyor. Oyun, tıpkı bir PUBG’de olduğu gibi 100 kişi ile başlayacak. Kazanan yarışmacı, 100.000 Sterlin yani yaklaşık 750 bin TL değerindeki ödülün sahibi olacak.

HushHush.com, ismini açıklamak istemeyen milyonerin yarışma için oldukça hevesli olduğunu, bunun için bir ada satın almak istediğini belirtti. 3 gün sürecek oyunlar boyunca yarışmacılar 12 saat boyunca mücadele edecek ve organizatörler tarafından sağlanan kamplarda konaklayıp yiyecek yiyecekler.

 

 

1 thought on “Gerçek Hayatta Battle Royal Yarışması Düzenlenecek

  1. Bu oyunu sevenler için bu fırsatı değerlendirmek açısından gerçekten müthiş bir haber. Ama sanal ortamda ne kadar sevilirse ve başarılı olunursa gerçek hayatta oynandıkça o kadar da başarılı olunamayabilir diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir