Günde Kaç Saat Sosyal Medyada Geçiriliyoruz?

You may also like...

6 Responses

 1. Avatar fatma betül dedi ki:

  Günümüzde sıkça kullanılan sosyal medya kullanımı bu kadar fazla olmasını doğru bulmuyorum. Yararlı kullanımlar hariç ­;)

 2. Avatar Saliha dedi ki:

  Sosyal medyanın kullanılmaya başlaması hayatımızda bir dönüm noktası yarattı.Son zamanlarda sosyal medya kullanımı küçük büyük,genci yaşlısı toplumun her türlü kesimi tarafından gittikçe kullanımı arttı.Sosyal medyanında olumlu olumsuz etkileride aynı oranda arttı.

 3. Avatar Saliha dedi ki:

  Sosyal medyanın kullanımının her geçen gün artması ve zararları herkes tarafından kabul görmüş bişey.Son zamanlarda sosyal medya kullanımı küçük büyük,genci yaşlısı toplumun her türlü kesimi tarafından gittikçe kullanımı arttı.Olumlu ve olumsuz etkileri de dolayısıyla aynı oranda artmakta.

 4. Avatar Nurdan ŞENTÜRK dedi ki:

  Bence sosyalleşme buna denmez. İnsanların birbirlerinin yüzlerini canlı olarak görmesi lazım. İşte o zaman hem telefonun zararlı etkilerinden kurtuluruz hem de daha mutlu olacağımıza inanıyorum.

 5. Avatar Başak dedi ki:

  Günümüz teknolojisinde bulunup da sosyal medya hesabı bulunmayan kişi sayısı elbette ki çok az tabi bu olumlu bir şey midir olumsuz mudur yaş grubuna göre dağılım göstereceği için tartışılır

 6. Avatar Zeynep dedi ki:

  Sosyal medya eğlence olmaktan çıkıp ticaretin yapıldığı bir mecraya doğru ilerlemiş durumda gelişme çabası mı desek para kazanma hırsı mı bu biraz tartışılır tabi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir