‘Harry Potter: Wizards Unite’ Oyunu İçin Kullanıcı Adınızı Rezerve Edin..

Niantic‘in yeni oyunu Harry Potter: Wizards Unite yakında erişebileceksiniz. Şirket, güncel Pokemon Go ve Ingress oyuncularına Wizards Unite için kullanıcı adlarını önceden almaları için çağrıda bulundu.

Pokemon Go, dünya çapında büyük başarı yakalayan Niantic Labs, Harry Potter: Wizards Unite ile yine dikkatleri üzerine çekmek için hazırlanıyor. Oyun bu yaza kadar gelmeyecek fakat Ninatic; Pokemon GO ve Ingress oyuncularına Wizards Unite için kullanıcı isimlerini almaları çağrısında bulundu.

Hala Pokemon Go veya Ingress oynayan oyuncular, buraya tıklayarak ulaşabilecekleri internet sitesindeki kullanıcı bilgileri kısmını doldurarak aynı kullanıcı adıyla Wizards Unite’a kaydolabilirler. Bu durum hem Android, hem de iOS kullanıcıları içinde  geçerli.

Harry Potter: Wizards Unite, tıpkı diğer Niantic oyunları gibi GPS üzerinden artırılmış gerçeklik desteğiyle oynanacak. Oyunda öncekilerden farklı olarak bazı değişik oynayış mekanikleri sunulacağı belirtiliyor. Henüz oyunu oynamamış olsak da birçok oynanış videosu ve ekran görüntüsü zaten yayımlanmış..

Niantic, Harry Potter: Wizards Unite’ı bu yaz içerisinde yayımlamayı planlıyor. O tarihe kadar oyun hakkında gelen tüm bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir