HUAWEI Mate X ile katlanabilir cihazda ben de varım dedi

Fatih Akgün

Fatih Akgün

Teknoloji alanında sıkı takipte olan ve sizlere en güncel ve gerekli bilgileri paylaşmayı seven yazarımızdır.

You may also like...

9 Responses

 1. Avatar Tuğba dedi ki:

  Harika bir fikir ama katlanonca ekran çok küçük kalmış gibi duruyor. Görsellik olarak pek hoşuma gitmedi ama ozellik olarak gercekten şahane.sol taraftaki detaylar beni rahatsız etti kameralar vs.

 2. Avatar fatma betül dedi ki:

  Katlı halini beğenmedim. açılınca ekranın büyümesi oyunseverler, film izlemeyi sevenlerin ilgisini çekecektir 😊

 3. Avatar Nurdan ŞENTÜRK dedi ki:

  Katlanabilir tablet ve telefon ikisi birarada çok pratik ve çok cezbedici. Parmak izi okuyucuyla güvenilir, yapay zekayla bize arkadaş olabilecek bir cihaz.

 4. Avatar Mutlu sefa dedi ki:

  Keşke bu teknoloji gelişmeleri takip etmek kadar kolay da kullanabilme imkanımız olsa. Malesef fiyatları görmeye korkar olduk

 5. Avatar Zeynep dedi ki:

  Masaüstü bilgisayarlar gibi tabletin de tarihe karışacaği bir döneme girdik.Fonksiyonel bir görünüme sahip fiyatından dolayı herkesin kullanacağı bir cihaz olmasa da çağımızın teknolojisi oldukça iyiye gidiyor.

 6. Avatar Saliha dedi ki:

  İlk etapta güzel gibi duruyor ama katlanma demek deforme ve erken zaman içinde arıza demektir. Özellikler güzel ama kullanım açısından tedirginlik yarattı şimdiden.

 7. Avatar Serpil Akgümüş dedi ki:

  Bence güzel bir gelişme, çünkü adı üstünde cep telefonu diyoruz ancak cepte taşınması sorun oluyordu böylelikle kullanımı daha pıratik olacaktır.

 8. Avatar Taner dedi ki:

  Telefon aldığımızda kırılır diye hemen kılıf alıyoruz. Katlanabilir telefonu kırılmalara karşı nasıl bir koruma sağlayacagız belirsiz. Telefon piyasasının dovizden dolayı çok yüksek olan ülkemizde tercih edileceğini düşünmüyorum

 9. Avatar Başak dedi ki:

  Tam tamına ayrıntılarda gezinmeyi seven insanlar için üretilmiş bence hem gerektiğinde küçük olsun hem de gereken ayrıntıları yakayabileyim düşüncesi özellikle gerektiğinde bu araçları çizim vs gibi yerlerde kullandığımız zaman güzel fikir diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir