iPhone için Müzik İndirme Programları

Apple markalı akıllı telefonlarınız için en iyi şarkı indirme programları listesini paylaşıyoruz. İster spor yaparken, ister dinlenirken, ister de yolda yürürken bir gün içinde en fazla ihtiyacınız olan şey keyifli bir müziktir. Bunun için müzik indirme programları var. Android ya da iOS işletim sisteminde ayrı ayrı yer alan programlardan, iPhone müzik indirme programları bu haberimizin ana konusu.

Şimdi gelelim bu programların detaylı listelerine..

Spotify

Listenin en başında bu ismi görmek sizi şaşırtmaz. Piyasaya çıktığından beri müzik uygulamaları arasında en üst sırada yer almayı başaran Spotify aynı zamanda en iyi iPhone müzik indirme programları arasındadır. İstediğiniz müziği telefonunuza indirdikten sonra çevrimdışı özelliği ile her yerde bu şarkıyı dinleyebilirsiniz. Tabi bunun için premium üyelik sahibi olmanız gerektiğini hatırlatmalıyım. Ayrıca, buradan indirdiğiniz müziklere telefonunuzdan değil yalnızca uygulama üzerinden ulaşabildiğinizi de unutmamanız gerekiyor.

Turbo Downloader

İndirme programları arasında sayabileceğimiz bu uygulamanın yeteneği yalnızca müzik indirmek değil. Program aynı zamanda dosya yöneticisi, video ve müzik çalar olarak da kullanılıyor olabilmesidir.

iPlay

iPhone sahibi iseniz, iPlay uygulamasını cihazınıza indirmeyi düşünün. Hem internet üzerinden müzik dinleyebildiğiniz uygulama hem de istediğiniz müzikleri kolayca indirmenize olanak sağlıyor.

Freegal Music

Veritabanında 7 milyona yakın şarkının yer aldığı Freegal Music da iPhone müzik indirme programları arasında yerini alıyor. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken, arama çubuğuna indirmek istediğiniz şarkıyı yazmak sadece . İndirdiğiniz şarkıyı kısa süre içinde dinlemeye başlayabilirsiniz.

Tubidy

iOS işletim sistemi için geliştirilmiş Tubidy, hem iPhone hem de iPad için şarkı indirme programları arasında yerini alıyor. Uygulama üzerinden YouTube videoları izleyebiliyor olmanız da uygulamanın bir artısı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, videoları dilerseniz ses formatında kayıt bile edebilirsiniz. Bu aşamada kendi zevkinize göre de oynatma listesi oluşturabilir ve paylaşadabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir