Paylaş
Microsoft, telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantı kurabileceğiniz Your Phone özelliğini tanıtmıştı. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
Microsoft’tan “Your Phone” tanıtım yazısı
Telefonunuzu seviyorsunuz. O da sizi seviyor. Kısa mesaj göndermek için onu aramanıza gerek yok. Artık fotoğrafları kendi e-posta adresinize atmanıza gerek kalmayacak. Telefonunuz uygulaması ile telefonunuzdaki fotoğraflara, kısa mesajlara ve daha fazlasına bilgisayarınızdan anında erişim sağlayın. Android cihazınıza bir resim tutturun ve bilgisayarınızda görüntüleyin. Telefonunuz uygulaması ile Android telefonunuzdaki fotoğraflara bilgisayarınızdan anında erişim sağlayın. Artık fotoğrafları kendi e-posta adresinize atmanıza gerek kalmayacak. Sununuza bir fotoğraf mı eklemeniz gerekiyor? Özçekiminize biraz çeki düzen mi vermek istiyorsunuz? Sürükleyin ve bırakın. Bilgisayarınızdan kısa mesaj atın. Artık daha kolay. Arkadaşlarınıza kısa mesaj gönderin, toplu mesajlaşın ve klavyenizle yazın; Telefonunuz uygulaması, bilgisayarınızdan Android kısa mesajları göndermenizi ve onları görüntülemenizi sağlar. Windows Ayarlar’da veya Telefonunuz uygulaması üzerinden Android telefonunuzu bilgisayarınızla bağlamanız gerekir. Microsoft’tan cep telefonunuza indirmeniz ve kurulum komutlarını izlemeniz gereken bir uygulama alacaksınız. Android 7.0 ve üzeri gereklidir. Telefonunuz uygulamasında Geri Bildirim’i seçerek ileride görmek istediğiniz özelliklerden bahsedin.

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında New York’ta düzenlenen bir etkinlikte Microsoft, Your Phone adlı bir uygulamanın duyurusunu yapmıştı. Teknoloji devinin geliştirdiği uygulama sayesinde Android telefonların ekranları bilgisayarlara yansıtabiliyor.

Bu özelliği kullanabilmek için bilgisayarınızın Windows 10 olması, ayrıca telefonunuzun da Androd 7.0 ve üstü bir işletim sistemine sahip Samsung Galaxy S8 veya Galaxy S9‘dan biri olması gerekiyor. Farklı cihazlar ise ilerleyen süreçte eklenecek ama denemenizde herhangi bir sakınca yok :))

Your Phone uygulaması Andorid telefonunuzdan mesaj göndermenizi ve mesaj almanızı sağlayacak. Ayrıca telefonunuzun galerisindeki görsellere de bakabileceksiniz. Uygulamanın özelliklerinin bu kadar kısıtlı tutulması kullanıcılar açısından iyi görünmeyebilir.

1 Yorum

  1. Telefonun şarjı olmaz veya bitmek üzereyken işimiz yarım kalır. Bu sefer bilgisayardan her şeyi görebilir, kontrol edebiliriz. İkisine birden ihtiyacımız kalmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here