Netflix, 2 TL Ücreti Olan Haftalık Paketini Test Aşamasına Soktu

Türkiye’de birçok kullanıcısı bulunan ve televizyonların yerine geçmeye başlayan medya platformu Netflix, yeni bir ödeme planının test aşamasına başladı.
Klasik dizi, filmlerinin ve orijinal dizi ve filmleriyle de insanları kendine çeken Netflix, ödeme planında değişik bir yöntem izlemeye kararı aldı. Aylık ödeme sistemini haftalığa çevirmeyi düşünen platform, ücretlerin aynı oranda haftalara bölecek.
Hali hazırda test aşamasında olan sistem hayata geçerse kullanıcılar, aylık verecekleri parayı dört haftaya bölmüş olacak. Daha somut bir örnekle anlatmak gerekirse, Netflix’in en uygun paketi Türkiye’de sekiz lira civarında ve Test edilmeye başlanılan sistemin hayata geçmesi durumunda kullanıcılar hafta da  iki lira vermek durumunda kalacak.

Bu özellik bazıları kullanıcılar için kullanışsız gibi görülse de platformu kısa süre kullanmak isteyenler ya da abonelik kararından bir anda cayanlar için oldukça faydalı olacak gibi görünüyor. Ödeme planı şu an için test aşamasında olduğu için az sayıda insan bu seçeneği gördüğünü belirtiyor. Eğer siz de kontrol etmek isterseniz Netflix’in abone ol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir