PUBG Alternatif Oyunlar

PUBG oyununun alternatiflerine beraber bakalım, ücretsiz oyunları ön planda tutarak inceleyelim.

PUBG benzeri bilgisayarda oynayabileceğiniz oyunları!

Bu listemizde bahsedeceğimiz oyunların bir kısmı ücretli olmakla beraber, bir kısmı da  ücretsiz olacak. Ücretsiz oyunları oynamak için tek yapmanız gereken sistem gereksinimlerini karşılayan (Ram-İşlemci-Ekran Kartı) cihazlara indirmek ve kurmak olacak. Yine hepsi için aktif internet bağlantısı gerektiğini de belirtelim.

Apex Legends

Apex Legends, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çok oyunculu bir battle royale oyunu. Tarzınıza uygun karakterlerden birini seçerek başlayacağınız oyunda her karakterin özel bir yeteneği bulunuyor. Bu yetenekler sayesinde düşmanlarınıza karşı özel güçler, özel bitirişler kullanabiliyorsunuz. Üstelik oyun tamamen ücretsiz! PlayStation, PC, Xbox platformlarından oyunu indirebilirsiniz.

Apex Legends
Apex Legends

 

Fortnite

Fortnite belki de en çok oynanan battle royale oyunlarından biri. Çizgi film tadındaki grafikleriyle Fortnite, ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Oyun, yaratacağınız karakter ile düşmanlarınızı öldürmenize, onların üzerinden çıkacak olanlarla kendinizi donatmanıza olanak sağlıyor. Fakat oyunu özel kılan en önemli detay ise inşaat modu! Bu mod ile birlikte hızlıca bir duvar örerek düşmanlarınızın size saldırmasını engelleyebilirsiniz. Oyun ücretsiz olarak PlayStation, Xbox, PC ve mobil cihazlar üzerinden indirilebilir.

Fortnite

 

Battlefield V FireStorm (Ücretli)

Ücretli olarak satılan Battlefield V oyununun resmi bir modu olarak piyasaya sürülen bu oyunun en önemli özelliği, etkileyici grafikleri. Oyunda çok yeni, RTX teknolojisine uygun bir grafik motoru kullanılmakta. Oyun grafik kalitesinin yanında bir çok özel içerikte barındırıyor. Ayrıca oyunda, çok güzel tasarlanmış haritalarda bulunuyor. Battlefield V, Playstation, Xbox ve PC üzerinden indirilebilir. Oyun, Origin üzerinden 59 euro fiyatla alınabilir.

 

Call of Duty: Black Ops 4 BLACKOUT (ücretli)

Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4, battle royale modu ile dikkatleri üzerine çekti. Oyun sunduğu yeni dinamikler ile bir çok kullanıcıyı kendine çekmeyi başarırken, grafikleri ile de göz dolduruyor. Ayrıca oyun, denemeniz amacıyla Nisan ayı boyunca ücretsiz olacak. Oyunun normal satış fiyatı ise ortalama 300 TL. civarı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir