PUBG Mobile Güncellemesi Geliyor!!

PUBG Mobile yapımcısı Tencent, oyunun alacağı yeni güncellemenin yarın indirilebiliceğini açıkladı. PUBG Mobile güncelleme ile gelecek yenilikleri beraber inceleyelim.

Sohbet kısmının elden geçirileceği güncelleme de bahar teması oyuna gelecek. Zombie: Dark Darkest Night ( En karanlık Gece ) modu güncellemenin en önemli yenilikleri arasında yer alıyor. Zombie: Survive Tilt Dawn moduyla temelde benzerlik gösteren bu modda oyuncuların Erangel haritasında 30 dakika hayatta kalması gerekecek. Oyuncular zombi ordularıyla savaşmak için ekip kurabilir ya da bu işi tek başına halledebilir. İki modu birbirinden ayıran en önemli özellik, Darkest Night modunda geceleri havanın zehirli olmasıdır.

Zombie: Survive Tilt Dawn modu da yeni güncelleme ile elden geçiriliyor. Zombie: Survive Tilt Dawn 2.0 olarak karşımıza çıkacak olan moda RPG-7 ve Sıvı Azot Bombası silahları ekleniyor. Güncellemeyle birlikte modda zombiler çatıya ve alçak duvarlara tırmanabiliyor.

Arkadaşlarının,ekibinin veya klanındaki arkadaşlarının maçlarını izleyebileceksiniz.  Gizlilik ayarlarından da değiştirebilirsiniz. Yüklüklerinizi  savaş sırasında değiştirebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir