Paylaş

Samsung’un başta akıllı telefonları olmak üzere mobil cihazlarını sergileyeceği bu mağaza, aynı zamanda etkinlikler ile insanların ziyaret etmekten keyif alacağı bir yer haline getirilecek.

Samsung Galaxy Harajuku Mağazası, Yüzlerce telefon ile aydınlatılıyor!

Japon tasarımcılar tarafından tasarlanan mağaza oldukça havalı görünüyor. Zaten asıl amaçta bu farklı tasrımdan dolayı mevcut ilgiyi arttırmak. Mağazanın ön cephesinin ışıklandırılması için 1000’den fazla Samsung akıllı telefon kullanılırken, mağaza toplamda 8 kattan oluşuyor.

Kablosuz iletişim ekipmanları konusunda yıllardır dünya çapında düzenlenen olimpiyatlara sponsor olan Samsung, aynı şekilde 2020 Yaz Olimpiyatları‘nın kablosuz iletişim ekipmanları sponsoru. Teknoloji devinin bu devasa etkinlikteki ana hedefi 5G teknolojisinin aktif bir şekilde kullanılabilmesini sağlamak olacak.

Mağazanın açılışına Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve diğer olimpiyat ortaklarından yetkililerde katılırken, Samsung tarafından yapılan açıklamada mağazanın şirketin gelecek vizyonunu sergilediği dile getiriliyor.

1 Yorum

  1. Sırf telefonlara yoğunlaşılan mağazalara farklı bir hava katılması veya daha eğlenceli bir ortam yaratılması insanları içine çekecek ve daha çok alışveriş sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here