Samsung Galaxy Note 10 Pro yakında geliyor!

Samsung’un önümüzdeki yaz aylarında duyurması beklenen yeni kalemli telefonu Galaxy Note 10, birbirinden farklı dört sürümle satışa çıkacak. Bu modellerden birinin Galaxy Note 10 Pro olması bekleniyor.

Samsung’un bu yıl beklenen telefonlarından biri olan Galaxy Note 10, Galaxy S10 serisinde de olduğu gibi dört farklı modelle satışa çıkacak. Galaxy Note 10, Galaxy Note 10e, Galaxy Note 10 Pro ve Galaxy Note 10 5G şeklinde tanıtılması beklenen cihazların en iddialı ve güçlüsü ise Galaxy Note 10 Pro olacak.

Galaxy Note 10 serisi hakkında ortaya çıkan dedikoduların en dikkat çekeni ise tamamen tuşsuz bir yapıda olacağı, bununla beraber çerçevelerinde inceleceği konuşuluyor. Serinin en üst seviye telefonlarından Galaxy Note 10 Pro‘nun özelliklerine bakacak olursak 6,75 inç AMOLED ekrana ve Snapdragon 855 işlemciye sahip olması bekleniyor.

Samsung’un bu yıla damga vurması beklenen serisi Galaxy Note 10, tanıtımının ardından akıllı telefon piyasasını heyecenladıracağı gibi hareketlendirecek gibi gözüküyor.

1 thought on “Samsung Galaxy Note 10 Pro yakında geliyor!

  1. Telefondaki tuş olayı tarihe karışacak gibi gözüküyor. Bundan sonra herkes dokunmatik ekranın rahatlığını keşfedip hep böyle cihazlar kullanacaklar diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir